Kategoriler
CloudFlare

Cloudflare WordPress Eklentisi

Cloudflare’nin ücretsiz WordPress eklentisi, sayfa yükleme hızlarını hızlandırır, SEO’yu iyileştirir ve DDoS saldırılarına ve WordPress’e özgü güvenlik açıklarına karşı koruma sağlar.

Cloudflare Kullanan WordPress Web Siteleri İçin Sayfa Yükleme Hızlarında% 60 Artış.

Cloudflare için WordPress eklentisi, WordPress platformu için özel olarak geliştirilmiş ayarların tek tıklamayla kurulumuyla Cloudflare’nin tüm avantajlarını sunar.

Şimdi İndirin

“Cloudflare’nin uç ağında statik HTML’yi önbelleğe alarak% 70-300’lük bir performans artışı gördük. WordPress siteniz yalnızca CSS, JS ve görüntüleri önbelleğe alan geleneksel bir CDN kullanıyorsa, Cloudflare’nin WordPress Otomatik Platform Optimizasyonuna (APO) beyinsizdir ve modern JAMstack ve varsayılan olarak sınırda yaşayan statik sitelerle rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur. “

Cloudflare’nın WordPress Eklentisinin Faydaları

Otomatik Platform Optimizasyonu (APO)

Otomatik Platform Optimizasyonları (APO) ile WordPress sitenizin performansını bir sonraki seviyeye taşıyın. APO, Cloudflare’nin tüm WordPress sitenize, nerede olurlarsa olsunlar ziyaretçiler için tutarlı, hızlı performans sağlayan uç ağından hizmet vermesine izin verir.

Tek Tıkla WordPress İçin Optimize Edilmiş Ayarlar

WordPress için optimize edilmiş ayarların tek tıklamayla uygulanması, WordPress sitenizde Cloudflare performansını ve güvenliğini kurmanın en kolay yoludur.

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) Kural Kümeleri

Cloudflare’nin tüm ücretli planlarında bulunan web uygulama güvenlik duvarı (WAF), WordPress tehditlerine ve güvenlik açıklarına karşı özel olarak oluşturulmuş yerleşik kural kümelerine sahiptir. Cloudflare’nın WAF’ı, WordPress web sitelerini hedefleyen en son tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı bile web sitenizin her zaman korunduğuna dair güven sağlar.

Web Sitesi Güncellemelerinde Otomatik Önbellek Temizleme

Cloudflare’nin WordPress eklentisi, web sitenizin görünümünde değişiklik yaptıktan sonra Cloudflare önbelleğini otomatik olarak yeniler. Bu, biz web sitenize odaklanabileceğiniz anlamına gelirken, biz de ziyaretçilerinizin her zaman en yeni içeriğe ulaşmasını sağlamaya özen gösterir.

Otomatik HTTPS Yeniden Yazmaları ile Karışık İçerik Düzeltmeleri

Otomatik HTTPS Yeniden Yazma özelliği, WordPress web sitenizdeki karışık içerik sorunlarını güvenli bir şekilde ortadan kaldırırken, güvenli olmayan URL’leri bilinen (güvenli) ana bilgisayarlardan güvenli muadillerine dinamik olarak yeniden yazarak performansı ve güvenliği artırır . Otomatik HTTPS Yeniden Yazmaları, güvenli bir bağlantı sağlayarak, WordPress web sitenizin yalnızca HTTPS üzerinden kullanılabilen en son güvenlik standartlarından ve web optimizasyon özelliklerinden yararlanmasını sağlar. Otomatik HTTPS Yeniden Yazma geçişi, Cloudflare’nin WordPress eklentisinin kontrol panelinde bulunabilir.

WordPress İçin SEO’yu Geliştirme

Cloudflare eklentisi, performans ve güvenlik iyileştirmeleri sayesinde WordPress için SEO’yu iyileştirir. Google, arama algoritmalarında SSL gibi güvenlik özelliklerini kullanan sayfaların yanı sıra hızlı yüklenen sayfalara da öncelik verdiğini duyurdu.

WordPress için SSL

Cloudflare, WordPress kullanıcıları için ücretsiz SSL sertifikaları sunar. WordPress için SSL ile web siteniz ve ziyaretçileriniz arasında aktarılan verilerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Güvenli web sitelerine hem kullanıcılar hem de arama motorları tarafından olumlu bakılır.

WordPress için DDoS Koruması

Dağıtılmış hizmet reddi (DDOS) saldırıları, web sitelerine yönelik en yaygın tehditler arasındadır. Cloudflare’nin WordPress için ücretsiz DDoS korumasını etkinleştirmek , web sitenizi saldırganlardan korumak için hız sınırlama gibi araçlar kullanır.

Şimdi İndir

Hayat Paylaşınca Güzel: